Kim jesteśmy i co robimy?

Studio Językowo – Artystyczne „Busy Bee” to miejsce w którym przyswajanie języka angielskiego staje się proste i przyjemne zarówno dla dzieci jak i dorosłych !

Myśląc o najmłodszych stworzyliśmy miejsce, w którym dzieci mają szansę na twórczy rozwój umiejętności językowych w oparciu o metodę „Creative Early English” czyli spontaniczną zabawę i ruch.  W „Busy Bee” dotykamy! Smakujemy i śpiewamy! Doświadczamy wszystkimi zmysłami! Chcemy, żeby nauka języka obcego odbywała się przy wykorzystaniu niezwykłego mechanizmu – naturalnej ciekawości maluchów !

Więcej o metodzie, której elementy wykorzystujemy,  przeczytasz tutaj: https://cee.inkubatorinspiracji.pl/o-metodzie-cee/

Studio „Busy Bee” to miejsce w którym również młodzież i dorośli mogą skorzystać z bogatej oferty zajęć, konwersacji i korepetycji językowych. Proponowane zajęcia odbywają się indywidualnie lub w małych grupach prowadzonych m.in. przez Native Speaker ! Szczegóły w naszej ofercie.

W Studio „Busy Bee” wykonujemy także tłumaczenia i korekty tekstów  j.angielskiego, prowadzimy warsztaty teatralne i plastyczne oraz korepetycje z nauczania początkowego.

Studio „Busy Bee” to miejsce nowe i czyste, wyposażone w najnowszy sprzęt multimedialny, ułatwiający prowadzenie różnorodnych i ciekawych zajęć. To miejsce gdzie uczą ludzie podchodząc z pasją i pełnym zaangażowaniem do swojej pracy !

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !

OFERTA