Wynajem

Wynajem sali szkoleniowej

W ramach nowej oferty proponujemy Państwu wynajem sali szkoleniowej, która może pomieścić swobodnie do 30 osób. Sala wyposażona jest w monitor interaktywny o przekątnej ekranu 65 cali z wbudowanym komputerem oraz system Windows 10, monitor ma również stałe połączenie z internetem co umożliwia prowadzenie zajęć multimedialnych, a także telekonferencji. Na terenie obiektu jest stały dostęp do internetu. W ramach wynajmu jest możliwość skorzystania z profesjonalnego ekspresu, który serwuje kawę, herbatę i czekoladę, co uatrakcyjni przerwy w szkoleniu.

Proponujemy Państwu atrakcyjny pakiet, czyli wszystko w cenie za jedyne 50 złotych za godzinę wynajmu sali. Nie stosujemy żadnych limitów czasowych, czyli istnieje możliwość wynajmu sali nawet na jedną godzinę ! Posiadamy również własny transport z którego można skorzystać za dodatkową opłatą ( minibus ) oraz parking przed budynkiem.

Istnieje również opcja wynajmu sali na imprezę okolicznościową dla dzieci (urodziny, imieniny) wraz z dekoracjami i animacjami prowadzonymi przez fachową kadrę za dodatkową opłatą uzgadnianą indywidualnie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty